Zgaga, silny i ciągły ból w lewym boku pod żebrem, wzdęcia, gazy, zaparcia, bulgotanie

Proszę o interpretację wyników kału,Barwa brązowa Konsystencja papkowata,Woń swoista,Odczyn 6.0,Krew w kale ujemny test, Śluz- nie stwierdzono,Ropa nie stwierdzono,Krople tłuszczu-nieliczne,Kryształy kwasów tłuszczowych-liczne,Ziarna skrobi-pojedyncze,Komórki,roślinne-nieliczne,Kał pasożyty nie wykryto,Włókna mięsne-dość liczny, OB 30mm/h2-15HOd kilku miesięcy zgaga, silny i ciągły ból w lewym boku pod żebrem wzdęcia, gazy, zaparcia, bulgotanie. tato ma wrzodziejące jelito

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proponuje u
udać się do lekarza gastroenterologa.