Wyniki badania moczu u 28-latki

Proszę o interpretację wyników badania moczu: Barwa: żółta, pH:6, Ciężar właściwy: 1,025 Przejrzystość: niezupełna Białko: nieobecne Glukoza: nieobecna Urobilinogen: w normie Bilirubina: nieobecna Ketony: nieobecne Azotany: nieobecne Osad moczu: - Nabłonki płaskie: d.liczne Leukocyty 3-5 Erytrocyty świeże: 0-1 Bakterie: pojedyncze Pasma śluzu: liczne Kryszta.szczaw.wapnia: pojedyncze o czym świadczą wyniki? bardzo proszę o poradę

Nie podaje Pani czy występują jakiekolwiek dolegliwości ze strony układu moczowego oraz z jakiego powodu zostało wykonane badanie.
Wynik nie sugeruje aktywnego zakażenia układu moczowego