Wyniki badania moczu w 16. tc
mam 28 lat i jestem w 16 tc odebrałam wyniki moczu i przeraziłam się odczyn ph 7, bakterie 4235,5 ul, leukocyty 307,8 ul, i nabłonki płaskie 77,8 ul. wszystko inne w normie co to może oznaczać boję się tych wyników.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Może oznaczać infekcje. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie. Odczyn jest prawidłowy.