Wyniki badania moczu w 23 tygodniu ciąży

Witam, jestem w ciazy, tydz. 23, oto wyniki moczu: Przejrzystość przejrzysty - Barwa jasnożółty - Ciężar właściwy 1,017 kg/l 1,015 - 1,03 W normie pH 6,5 5 - 7 W normie Glukoza w moczu (pasek) nieobecna - Ketony nieobecne - Urobilinogen w normie - Bilirubina nieobecna - Białko w moczu (pasek) nieobecne - Azotyny nieobecne - Krew obecne - Leukocyty nieobecne Czy oznacza ta krew w moczu, czy to jest grozne? W jaki spobow mozna ja zlikwidowac? Dziekuje za info.

Witam,
możliwe niewłaściwe pobranie materiału do badania (np. jesli występowało plamienie z dróg rodnych) lub problem tkwi w nerkach.
Proponuję wizytę u ginekologa i dalszą diagnostykę krwinkomoczu.

pozdrawiam!