Wyniki badania nasienia męża

Witam!otrzymałam wyniki badania nasienia męza.chciałabym się wiedziec czy są one prawidłowe..Ocena makr: upłynnienie, upłynnione, objętośc - 4.9, ph 7.7, barwa prawidłowa, lepkośc prawidłowa,ocena mik:aglukuracja-brak, konc. plem:60, całk liczba w ejakulacie 294, ruch pos: 43.31/126.7, ruch całkowity 47.1/ 138.5, brak ruchu 52.9, żywotność 62/182, plemniki o prawidłowej budowie 1 /2.9 , koncentracja komórek okragłych pon 5, koncentracja leukocytów 0, uwagi Normozoospermia w przelic na ejakulat

Aleksander Ropielewski

Wynik prawidłowy, nie ma uchwytnych przyczyn ewentualnej niepłodności męskiej.