Prośba o interpretację badania nasienia męża

witam, b. proszę o inter. badan nasienia męża :( - okres wstrzemięź. 3,5 dnia - upłynnienie 15 mln - objętość ejakulatu 2,0 ml - ph 8,5 - barwa biaława - aglutynacja(?) brak - liczba plemników w 1 ml 24 - liczba plemników w ejakulacie 48 - ruch postępowy w % 13[-] tu napisane jest że min. 32 :( - ruch całkowity % 76 - ruch plemn.-brak ruchu 24% - żywotność (%zywych) 77 - liczba plemników o prawidłowej budowie( w % )4 - liczba komórek liczba komórek w 1 ml spermalogenezy <5

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik wskazuje na pewne nieprawidłowości, ktore powinny być skonsultowane z lekarzem specjalistą, który kierował na badanie. Pozdrawiam