Wyniki badania poziomu hormonów u 35-latki

dobry wieczor czy moge zapytac czy moja wartosc hormonow jest prawidlowa /DHEA 324,20 ,ESTRADIOL 173,40 ,FSH 5,89 TSH 2,700 FT4 1,33 Prolaktyna 9,08

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani ani jednostek ani informacji, w którym dniu cyklu wykonano badania. Bez wątpienia prawidłowe są jednak wyniki oceniające funkcję tarczycy.