Wyniki badania poziomu żelaza i bilirubiny

Witam. Od jakiegos czasu zle sie czuje. Jestem zmeczona, senna, mam zawroty glowy, czasami mocno bije mi serce. Zauwazylam tez wieksza utrate wlosow i spadek libido. Od 2 tyg. nad obojczykami kolo szyji zauwazylam gole po obu stronach.nie bola i sa miekkie. Mieszkam w irlandii wiec udalam sie do polskiego lekarza.Wykluczyl on wezl i oswiadczyl ze nie wie co to jest.w badaniu krwi wyszlo ze zelaza mam 47 i bilirubina 32.Za miesiac powtornie bad. Napiszcie co to moze byc.czy poszukac innego lekarz

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie napisała Pani jednostek dlatego ciężko odnieść się do tych wyników. Jeśli lekarz nie może znaleźć przyczyny Pani dolegliwości warto zgłosić się do innego.

Pozdrawiam.