Wyniki badania PRL, LH, FSH i TSH

Witam, Proszę o pomoc w interpretacji wyników prl lh fsh i tsh. Badanie prl, lh i fsh robiłam w 4 dniu cyklu. Mam 30 lat. Oto one: FSH 7,01 mIU/ml LH 8,86 mIU/ml Prolaktyna: 13,54 ng/ml TSH: 3,41 IU/ml Z góry dziękuję.

Taniej i lepiej - mierzyć codziennie temperaturę poranną i zapisywać, przez 3 cykle. Jeżeli jest owulacja to w II połowie temperatura wzrasta o ok. 1 C