Wyniki badania RF i CCP a podejrzenie RZS

witam mam 25 lat i prawdopodobnie choruje na RZS odebrałem ostatnio wyniki i RF 33 anty ccp 500 jestem umowiony do reumatologa na czwartek ale chciałbym sie dowiedziec czy wyniki sa bardzo złe i czy moge starac sie o zwolnienie lekarskie do czasu kiedy leki nie zaczna działac

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli objawy uniemożliwiają Panu pracę to jak najbardziej należy się Panu zwolnienie lekarskie. Wyniki badań należy odnieść do aktualnego stanu klinicznego.