Wyniki badania toksoplazmozy w 12 tygodniu ciąży

Witam Chciałbym prosić o interpretacje wyników Toxoplazmozy żony: IgG 2095,00 (wartośc ref. <1,0) -dodatni IgM 3,1 (wartość ref. <0,8) - REAKTYWNY Jest ona w 12 miesiącu ciąży. Ma 26lat. Dodam że pierwszy raz poroniła samoistnie ok 7-8tyg. Do lekarza idzie dopiero w środę chciałbym się dowiedzieć już teraz czegoś więcej. Pomoże ktoś?

Szanowna Panie!

Proponuje wykonać badanie awidności toxoplazmozy, co potwierdzi lub wykluczy świeże zachorowanie na toxoplazmozę i ewentualnie pozwoli wdrożyć od razu leczenie.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka