Wyniki w kierunku toksoplazmozy w 15. tygodniu ciąży

Witam jestem w 15 tygodniu ciazy odebralam wyniki toxo , igg 103,3 -ilosciowo (zakres referencyjny) niereaktywny (-):<3 reaktywny ( ):"<0.8 watpliwy 0,8-1,0 reaktywny ( ):>=1,0 Igm 28,7 index (zakres referencyjny) niereaktywmu (-):<0,8 watpliwy 0,8-1,0 reaktywny ( ):>=1,0 awidnosc 0,05 .Bardzo sie martwie ze urodze chore dziecko prosze o interpretacje.

Piotr Pilarski

Wynik wskazuje na świeże zakażenie toksoplazmozy które może ale nie musi mieć wpływ na płód. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.