Wyniki badania wycinka błony śluzowej żołądka

DOBRY WIIECZÓR,,odebrałam wynik wycinka z błony śluzowej żołądka o budowie zwykłeji,,, nacieki jednojadrowe[ [ aktywność- zanik- metaplazja- helikob.pyroli- utkania nowotworowego nie stwierdzono.martwi mnie ten

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety powyższy opis jest niedokończony. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik wskazuje na obecność komórek zapalnych i toczący się proces zapalny w obrębie żołądka. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który zleci właściwe leki. Pozdrawiam.