Wyniki HCG a określenie tygodnia ciąży

Zrobiłam sobie bete Hcg która wyszła 357, który to tydzień i czy badanie musze powtarzac?
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Wynik oznaczenia beta-HCG wskazuje na 4-5 tydzień ciąży. Na podstawie samego oznaczenia beta-HCG nie da się jednak dokładnie określić wieku ciążowego. Powinien on zostać skorelowany z badaniem usg. Proszę pozostać pod opieką ginekologa, nie ma potrzeby powtarzania oznaczenia.