Wyniki hormonów tarczycy oraz męczliwość, obrzęki i nadmierna potliwość
Witam,mam problem.Usg tarczycy wyszło dobre. Wyniki następujące: TSH:1,55 ulu/ml norma max 4,20 FT3:15,51 pmol/l norma 22 FT4: 6,28 pmol/l max 6,80 FT4 35.10% [ wynik 15.51, norma (12 - 22)]FT3 85.95% [ wynik 6.28, norma (3.1 - 6.8)] Szybko sie mecze,czasem jak wstaje jestem opuchniety,bardzo sie poce.Wszystki inne badania typumorfologia, echo serca,usgjb sa w normie .Mam 24 lata,otrzymalem od internistki odp, ze to zbyt duza roznica procentowa jak na ten wiek.Czy to choroba tarczycy?

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Teoretycznie wyniki są w normie jednak sugeruję wizytę u endokrynologa.