Wyniki hormonów tarczycy oraz męczliwość, obrzęki i nadmierna potliwość

Witam,mam problem.Usg tarczycy wyszło dobre. Wyniki następujące: TSH:1,55 ulu/ml norma max 4,20 FT3:15,51 pmol/l norma 22 FT4: 6,28 pmol/l max 6,80 FT4 35.10% [ wynik 15.51, norma (12 - 22)]FT3 85.95% [ wynik 6.28, norma (3.1 - 6.8)] Szybko sie mecze,czasem jak wstaje jestem opuchniety,bardzo sie poce.Wszystki inne badania typumorfologia, echo serca,usgjb sa w normie .Mam 24 lata,otrzymalem od internistki odp, ze to zbyt duza roznica procentowa jak na ten wiek.Czy to choroba tarczycy?

Renata GrzechociĹska

Teoretycznie wyniki są w normie jednak sugeruję wizytę u endokrynologa.