Wyniki końcowe przy raku inwazyjnym piersi

oto moje wyniki końcowe proszę o ich wyjaśnienie i rokowania-rak inwazyjny piersi ( typ zrazikowy - ILC;ang ); NHG2 (3 2 1: 0 mitoz/10 HPF), pT1b.Marginesy tkanek prawidłowych jak w opisie makroskopowym. Obecne także ogniska raka przewodowego in situ (DCIS) o pośredniej atypii, bez martwicy (G1)' zmiany in situ dochdzą do dolnego brzegu preparatu (8500/3 T-04024) wykazano obecność RE i RP jąder kom. nowot. 75%. oznaczono HER2 i białko HER-2/neu(4B5) guz wycięty 9mm

Wszystko powinni wyjaśnic lekarze leczacy dotychczas , ja mam trochę za malo danych , aby wypowiedziec sie profesjonalnie , zż