Wyniki markerów nowotworowych

Witam Chciałabym się dowiedzieć czy moje wyniki tj .markery nowotworowe są poprawne CEA NG/ML- 0,680, CA125 U/ML-15,83,HE4 PMOL/L50.26.Proszę o szczerą i rzetelną odpowiedz. Dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mieszczą się w granicy normy. Niemniej jednak proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który dokona pełnej interpretacji.