Wyniki morfologi krwi wykonane przed nową pracą

Dzień dobry. Niedawno zmieniłem pracę. Nowy pracodawca wysłał mnie na badania. Martwią mnie wyniki morfologi krwi. Limfocyty miały wartość 18,0%(norma 20,0-58,5), RBC 4,43M\uL(4,70-6,10) i HCT 41,4%(42,0-52,0). Czy powinienem zgłosić się do lekarza?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawidłowa interpretacja wyniku badania wymaga korelacji z danymi klinicznymi dlatego uważam,że konsultacja lekarska jest wskazana.