Wyniki morfologii krwi 2 miesiące po urodzeniu dziecka

witam, mam 28 lat. 4 miesiące temu urodziłam 2 dziecko. zrobiłam morfologie gdyz odczuwam dyskomfort po lewej stronie brzucha.raz wyżej raz niże. czasami pod żebrami a czasami nawet miedzy piersiami. nie wiem co to za ból. morfologia w normie. ob 8, crp 4,4 rozmaz ok poza jednym granulocyty pałeczkowate 2.norma od3. mocz w porzadku, tylko leukocyty 2-4w polu widzenia.ginekolog wporzadku. jestem dośc nerwowa wrecz choleryk, zaparcia,gazy. co to za bole mogą być??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.