Wyniki morfologii krwi i TSH

Witam, Mam 38 lat. Zdecydowalam sie wykonac morfologie ze wzgledu na zle samopoczucie (nocne zlewne poty, spadek wagi, bole stawow i miesni, bezsennosc). Dodam, ze wykonalam TSH - wynik 3. Wyniki morfologii, cytuje nieprawidlowe : rozmaz automat. : NEU%- 35 (45-70), LYM% -53 (20-45), MONO% -9,2 (3-8). Rozmaz reczny : granulocyty oboj. 40 (45-70), kwasochlonne :6 (1-5) . MONO 9% (do 8%). Limfocyty atypowe - 3%. Bardzo prosilabym o porade, czy powtorzyc badanie ? czy tez wyniki sa w normie ?

Magdalena StusiĹska

Niestety, nie pisze Pani jaki jest ogólna ilość leukocytów. Objawy które Pani opisuje sugerują jednak, że należy się skonsultować z lekarzem,- być może jest to mononukleoza zakaźna.