Wyniki morfologii krwi a stosowanie Orgametrilu

Witam,proszę o interpretację badania krwi hemogl.13,parametry w normie ale podwyższone15 %inne(Eo,Bazo,Mono),a za mało Neutrofile2,40 norma 2,50-7,0-Zelazo 29.Martwi mnie często niskie żelazo dodam że mam obfite miesiączki biore Orgametril na endometrium

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa. Obfite krwawienie może predysponować do anemii. Jeżeli powyższy preparat nie działa być może konieczne będzie inne postępowanie.