Wyniki morfologii u 55-latki

Witam, jestem kobietą mam 55 lat Czy powinny niepokoić mnie wyniki mojej morfologii? Erytrocyty 3,09 Hemoglobina 9,5 Hematokryt 29,5 pozostałe parametry są w normie. Pozdrawiam serdecznie. Jola

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki wskazują na anemię. Proszę koniecznie zgłosić się lekarza rodzinnego, po zebraniu dokładnego wywiadu będzie można wstępnie określić prawdopodobną przyczynę. I zalecić odpowiednie postępowanie.