Wyniki morfologii w 35. tygodniu ciąży

Witam.Jestem w 35 tygodniu ciąży.właśnie odebrałam wyniki morfologi i jestem zaniepokojona.A więc tak-mam podwyższone leukocyty-11,93 a norma-4,2 - 11 neutrofile 8,91 norma 1,8-8 neutrofile %- 74,7 norma 40-70 oraz mało limfocytów%-18,4 norma 20-45 dwa miesiące temu również miałam podwyższone neutrofile% oraz pomniejszone limfocyty%.Co to wszystko może oznaczać.Mam cukrzyce ciżową i biorę insulinę 4 razy dziennie-może to jest przyczyną?Lub to,że przez całą ciązę łapie przeziębienia?Proszę o od

Piotr Pilarski

Są to niewielkie zaburzenia równowagi bez znaczenia klinicznego.

Pozdrawiam.