Wyniki MR stawu barkowego

Witam, dziś odebrałam swoje wyniki MR stawu barkowego, bark mnie wciąż boli czy mogę prosić o interpretacje. Z góry dziękuję.  Obraz stawu barkowo-obojczykowego niezmieniony. Więzadło kruczo-barkowe typowej grubości, o gładkich zarysach i niezmienionym sygnale. Szerokość przestrzeni pomiędzy wyrostkiem barkowym łopatki i głową kości ramiennej około 5 mm. Brak cech wysięku w kaletce podbarkowej. Ścięgna mięśni grzebieniowych przy przyczepie ramiennym mają nieznacznie zatartą strukturę i niejednorodny sygnał - obraz jest niecharakterystyczny, może odpowiadać np. przewlekłej entezopatii lub zmianom po przebytym stłuczeniu lub niewielkim uszkodzeniu awulsyjnym (bez cech zerwania). Poza tym sygnał rotatorów ramienia jest niezmieniony, żaden z rotatorów nie wykazuje cech obrzęku lub zaniku. Powierzchnie przyczepów ścięgien rotatorów gładkie, bez zmian w warstwie podkoro

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze moze być konieczne wykonanie usg barku aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza ortopedy.