Wyniki poziomu progesteronu i estradiolu a planowanie ciąży

Witam, panie doktorze jakiś czas temu robiłam badania(ok.1,5 roku)ginekolog który mi zlecił badania nie skomentował w żaden sposób,a ja dopiero teraz sobie o nich przypomniałam po kolejnym nieudanym cyklu. LH, ESTRADIOL, oraz PROGESTERON w 25dc (cykle 27-30 dniowe). Podaję swoje wyniki: LH 16,56 ESTRADIOL 221,30 PROGESTERON 0,54 Staramy się z mężem o dziecko ok. roku. Mąż na razie nie robił żadnych badań. Pozdrawiam Ania

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić lekarz, który prowadzi Pani diagnostykę oraz leczenie. Tak niski poziom progesteronu jak najbardziej może być jednak przyczyną trudności z zajściem w ciążę.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać ponownie badania, ponieważ przez 1,5 roku mogło się wiele zmienić.
Pozdrawiam