Wyniki estradiolu i progesteronu a problem z nieregularnymi cyklami

W 19 dniu cyklu mój wyniki estradiolu to ponad 700 a progesteronu ponad 30 jednostek. Co to może oznaczać. Dodam że mam problem z nieregularnymi cyklami (cykle trwające od 28 do 70 dni!). Adia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani jednostek ani referencyjnych norm dla laboratorium gdzie wykonywała Pani badanie. Podane wyniki powinien zatem ocenić specjalista, który zlecił ich wykonanie w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.