Wyniki poziomu prolaktyny i testosteronu

Witam zrobiłem sobie wyniki na Prolaktyne i testosteron mam 27 lat (mężczyzna ) o to moje wyniki prolaktyna 372,90 mIU/l, testosteron 578,30 ng/dl* czy te wyniki są w normie?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm danego laboratorium nie można odnieść się do wyników. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego wraz z wynikami, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych konsultacji.