Wyniki przedłużonego badania OGTT

Witam, ostatnio wykonalam przedluzone badanie OGTT. Wyniki są nastepujace: glukoza: na czczo 102 mg/ dl, 2 godz po glukozie: 95 mg/ dl, 4 godz. po- 84. Natomiast insulina: 2 godz po 41,4 ulIU/ ml, 4 godz. po - 1,3 ulIU/ ml. Do 5 godz niestety nie dotrwalam.. co to moze oznaczac ? Na wizyte do lekarza z wynikami niestety musze poczekac. Z góry dziekuję i Pozdrawiam serdecznie .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do swojego lekarza. Bez poznania większej iilości informacji medycznych nie można się wypowiedzieć.