Wyniki rezonansu po skręceniu kolana

Skrecilam lekko kolano.Wyniki rezonansu,Torbiel Beckera ciągnąca się wąskimi pasmem wzdłuż ścięgna - powyżej kłykcia przyśrodkowego kości udowej poszerzenie torbiele średnicy 30mm, całość wymiar pionowy 70mm.Chonromalacja II stopnia w obrębie chrząstki rzepki. Niewielkie pęknięcia wewnętrzne w obrębie rogów tylnych łąkotek bez pęknięć dochodzących do powierzchni stawowej. Dalej boli glownie z tylu, wybralam diprophos 3x, 3x synocrom forte, rechab I co mam dalej robic bo juz nie mam sil:(

Aleksander Ropielewski

Sugeruję zabieg artroskopowy w celu usunięcia torbieli i ew. zeszycia pęknięcia łąkotek