Wyniki rezonansu po skręceniu kolana
Skrecilam lekko kolano.Wyniki rezonansu,Torbiel Beckera ciągnąca się wąskimi pasmem wzdłuż ścięgna - powyżej kłykcia przyśrodkowego kości udowej poszerzenie torbiele średnicy 30mm, całość wymiar pionowy 70mm.Chonromalacja II stopnia w obrębie chrząstki rzepki. Niewielkie pęknięcia wewnętrzne w obrębie rogów tylnych łąkotek bez pęknięć dochodzących do powierzchni stawowej. Dalej boli glownie z tylu, wybralam diprophos 3x, 3x synocrom forte, rechab I co mam dalej robic bo juz nie mam sil:(

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeruję zabieg artroskopowy w celu usunięcia torbieli i ew. zeszycia pęknięcia łąkotek