Wyniki testu PAPPA w 11 tygodniu ciąży

Witam, w dniu dzisiejszym otrzymałam wyniki testu Pappa z krwi. Mam 43 lata, jestem w 11 tyg.i 5 dniu ciąży. Bardzo proszę o interpretację osoczowe białko ciążowe (Pappa) 3.050 IU/l, Wolne beta Hcg 111.10 IU/l.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się z całością wyników i badaniem USG, Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciąże.