Wyniki z USG w 29. tygodniu ciąży a kość udowa dziecka poniżej normy

wITAM. mam mały problem. Jestem w 29 tyg ciąży. Moje wyniki z usg.;BPD-7.31,HC-26.97,FL-5.17,AC-24.12.EFW-1282G. HC/AC-1.12,FL/BPD 70.7 *, FL/HC-19.2,FL/AC-21.5. Lekarz powiedział,ze dziecko jest tak jakby o tydzien za małe, i że ta kośc udowa jest ponizej normy. Czy ja mam sie czym martwic? Kiedys ktoś powiedział,ze dziecko mialo krótkie kosci udowe, i zespół Downa.. Wiadomo złe wiadomosci zawsze zapadaja w pamiec. Strasznie sie boje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik powinien ocenić specjalista ginekolog, który prowadzi Pani ciążę.