Wypadek w pracy i problemy z nogą

witam mialem w pracy wypadek podczas upadku potluklem sobie miesien i kosc goleniowa od 3 tygodni mam bardzo spuchnieta noge i miejsce uderzenia jest na okolo 15 centymetrach kwadratowych czerwone i tu najbardziej boli bylem na 1 wizycie u lekaza gdzie zostalem odeslany do szpitala w szpitalu zrobiono przeswietlenie kosc jest cala dostalem tabletki woltaren i tydzien lezec z noga do gory po tygodniu zadnych zmian zrobilem usg zazywam antybiotyk i zastrzyki w brzuch i dalej zadnych zmian co dalej

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponownie udać się do lekarza. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć. Proponuję zgłosić się do ortopedy.