Wypłynięcie soczewki po zabiegu usunięcia zaćmy

Minęło pięć dni od zabiegu usunięcia zaćmy i dziś wypłynęła mi sztuczna soczewka . Co robić ? czy będzie potrzebny nowy zabieg ? czy ta soczewka jest niezbędna ? czy jest potrzebna natychmiastowa interwencja ? czy mam czekać z tym na wizytę kontrolną ? Z góry dziękuję za odpowiedź .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.