Wypryski na całym ciele, niska samoocena i problemy w szkole

Nie mam juz sily mam cale cialo w krostach i wypryskach jak nie mieszki wlosowe to trądzik czy inne czarne krostki przerabiałem dermatologow i nic, jestem na granicy podjęcia glupiej ale ironicznie przemyślanej decyzji, zerowa samoocena, zawalanie szkoly to codzienność dzisiaj znowu nie poszedlem... Nie wiem co robić :(( mam totalny dol psychiczny

Dzień Dobry,
z mojej strony porada - psychoterapia. Proszę najpierw poczytać w necie co i jak.
Jest Pan osoba pełnoletnia a jednocześnie ucząca się więc rozumiem ze dobrze by było zrealizowac plan w oparciu o NFZ.Może pan udać się do lekarza psychiatry - on prawdopodobnie zleci panu psychoterapię a dalej to już tylko poprawa :)
Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witam. Kolokwialnie mówiąc bardzo często wypryski są powiązane z psychiką. Dlatego też zachęcam pana do kontaktu z psychoterapeutą.