Wypryski na wzgórku łonowym

Witam, mam bardzo niezręczny i wstydliwy problem. Od dawna borykam się z wypryskami na wzgórku łonowym. Wiele razy mówiłam o tym lekarzom ginekologom ale każdy rozkłada ręce i mówi że powinnam się z tym zgłosić do dermatologa. Ostatnio zrobił się stan zapalny i kilka krost złączyły się w jedną bardzo bolącą ... zgłosiłam się do dermatologa - dostałam antybiotyk i maść detreomecyna. Zabronił mi się golić do póki aż wszystko się nie wygoi-minęło już kilka tygodni a krosty nadal są ...

Golenie powoduje powstawanie zmian zapalnych wokół mieszków włosowych.należy zmienic sposob depilacji na laserową bądż dobry wosk,nie wolno depilac się maszynką do golenia