Wypukła pręga na boku tułowia u 14-miesięcznego dziecka

Dobry wieczor. Dzis podczas kapieli zauwazylam u mojego 14 msc synka na boku troche nizej niz pacha taka prege lekko wypukla i chropowata. Co to moze byc?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
szanowna Pani, Pani opis jest bardzo niespecyficzny, jeśli dziecko nie miało urazu być może jest to postać choroby alergiczno-zapalnej skóry. Proszę się zgłosić do pediatry, który po zbadaniu dziecka postawi diagnozę. Pozdrawiam.