Wysoka gorączka i czerwone plamy na plecach 2-latka

wysoka goraczka u 2 latka /39-40 stopni / i czerwone plamy na pleckach 0,5 mm sztuk 7 bez sladow ugryzienia - lekarz nie wie co to jest, gardlo czyste wezly niepowiekszone

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania dziecka i zobaczenia jak wygląda ta wyspypka nie jestem w stanie pomóc. Jesli wysypka pojawiła sie po ustapieniu gorączki to mozliwe że to trzydniówka.