Wysoki fibrynogen przy prawidłowych parametrach

Wysoki fibrynogen tj 8,6g/l przy prawidłowych parametrach INR i APTT. Prawidłowa Morfologia, Alt, ast, GGTP. Cholesterol całkowity 204 g/dł, pozostałe frakcje i TG w normie. Podwyższone Crp-0,83mg/dł oraz OB-30 mm/h. Z leków biorę:Dostinex, Letrox, Aurorix oraz Siofor ( insulinoopornosc). Obecnie nic mi nie dolega, żadnych infekcji. Pytanie: Czy z powodu tego wysokiego fibrynogenu wymagane jest natychmiastowe działania, leczenie? Boje się możliwości zakrzepow a do lekarza niestety kolejki.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego,. po przeanalizowaniu wynikow badan i na podstawie badania lekarskiego bedzie mozna zalecić odpowiednie postepowanie.