Wysoki poziom hormonów FT3

Witam ja również choruję na tarczycę teraz robiłam wyniki sama tarczyca jest w normie ale poziom hormonów ft3 ft4 bardzo wysoki i niewiem czy to dobrze czy żle a dotego dochodzą te nerwy i wszystko w srodku dygocze i kiedy to przychodzi pojawia się duszność i niewiem co otym myśle a wizytę do endokrynologa mam w lutym zaczełam brac tabletki cloransen 5 niewiem czy dobrze robie ale dał mi je lekarz rodzinny co w tej sytuacji powinnam zrobić

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli tabletki zostały przepisane przez lekarza to nie ma powodu aby ich nie stosować. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa w umówionym terminie. Lekarz na podstawie badania oraz wyników badań dodatkowych wdroży odpowiednie leczenie.