Wysoki poziom IgE i alergia u dziecka

witam po raz kolejny u mojego synka takze Ige całkowite wyszło najpierw 2600 potem wzrosło do 3900 był diagnozowany w Czmp w Łodzi wyszło ze ma lekka alergie na roztocza siersc kota czym moze byc spowodowany tak wysoki wynik dodam ze bylismy zarazeni swierzbem a dodatkowo przeszedł zapalenie gardła i migdałkow dopadł go wirus yersinia oraz ma podwyzszone aso 300 prosze o odp i z gory dziekuje

Proszę sie nie denerwować. Osoby z atopią mają wyniki cIgE od wartosci normalnych do kilku tys. Nie leczy się wyników. Świadczą one tylko o atopii, nadwrażliwosci na alergeny , które nas otaczają. Postępowanie lecznicze wdraża się w zależnosci od objawów jakie ma pacjent. Proszę po prostu być pod opieką alergologa. Dziękuję