Wysoki puls przy prawidłowym ciśnieniu

Od 3 dni mam cały dzien wysoki puls 89-120 przy dobrym ciśnieniu.Mam nerwice lekowa od ponad dwóch lat.bylo juz dobrze a od trzech dni strasznie sie mecze i mam wysoki puls.lekow na nerwice nie biorę.jestem pod opieka kardiologa,ostatnio byłam miesiąc temu,wszytsko ok.echo robione tez ok.biore metocard najmniejsza dawkę.polowka relanium mnie uspokoją,ale puls ciagle wysoki.Czy to powrót nerwicy?boje sie ze to cos z sercem.na usg tarczycy wyszło zapalenie.czekam na wizytę u endokrynologa.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza