Wysokie ciśnienie, bóle głowy i wysoki poziom poziom kortyzolu
Mam wysokie ciśnienie, bóle głowy, wysoki poziom kortyzolu, nalana twarz, szyję i ramiona. Usg, tomografia i rezonans głowy, tarczycy i nerek nic nie wykazały. Jestem kobietą, lat 40. Proszę o pomoc.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników bedzie mozna coś więcej poradzic