Wysokie ciśnienie i epilepsja

Witam . Mam 19 lat i choruje na epilepsje przynajmniej mi ja stwierdzono na podstwie badania EEG ktore wyszlo z czynnoscia napadowa - brak napadow . Od kilku dni cierpie na ból głowy poszedlem do apteki zmierzyc cisnienie i mialem 160/110 bylem dzis i wykazalo 140/103 czy musze sie martwic czy moze to byc spowodowane zmianami pogody ?

Konieczna PILNA diagnostyka i leczenie NADCIŚNIENIA TĘTNICZEGO !!!!

Nie leczy się samego opisu EEG, ale objawy kliniczne: drgawki czy zaburzenia świadomości...
Zawsze trzeba wykluczyć inne przyczyny: Jak elektrolity, mocznik, kreatynina, lipidy
Czy występuje nadciśnienie w rodzinie??