Wysokie ciśnienie u matki karmiącej piersią a leki

Dopegyt - ciśnienie - Witam jestem 4 miesiące po porodzie. Od tygodnia mam wysokie ciśnienie średnio 150-160/80-90, karmie dziecko piersią. Który lek będzie bezpieczny na obniżenie ciśnienia i nie przeniknie do mleka Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, terapia powinna być przypisana przez lekarza ginekologa w oparciu o Pani stan zdrowia i badanie lekarskie. Zalecam wizyte ginekologiczna. Pozdrawiam