Wysokie temperatury u 5-letniej córki

Córka (5lat) ma wyoskie temperatury (pow. 39st) od soboty. Leki zmniejszajace goraczke działaja (ibufen, paracetamol). Była wizyta u lekarza, który nie stwierdził bakteryjnej infekcji (brak symptomow w osłuchaniu, uszach, nosie, migdałkach, brak zielonych "glutow"). Czyli teoretycznie wirus. Dziecko akurat miało badanie USG brzucha, brak powiekszonych wezlow (do 10mm) ale stwierdzono ich wieksza ilosc (nerki tez chyba ok). Jednak takie goraczki nas martwia. Czy to moze byc cos innego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.