Wypadanie wlosów u 5-letniej córki

Córka w grudniu skończy 5lat od pewnego czasu wypadają jej włosy przy czesaniu w znacznej ilości je wszystko bez wyjątku sery,jogurty,mięso,pieczywo nie ma problemu z jedzeniem,wz.111cm,waga 22,5kg,bieladztwo skóry-nie,biegunka-nie,toleruje gluten,zajady-nie,lekarz zlecił badania w których wyszło:w krwi podwyższony odsetek limfocytów do52,5%i obniżony Odsetek granulocytów do38,6%,TSH2,960,CRP 1,59poz.og.wyniki krwi w normie,w moczu krwinki białe3-6krwinki czerwone3-7niel.bakterie ,jak Mogę Jej Pomóc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza endokrynologa lub dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.