Wystający brzuch u 45-latki

Witam, mam taki problem, mam 45 lat, kobieta, i od prawie zawsze mam problem z wystającym żołądkiem, jest tak wypchniety że mój brzuch pod nim jest schowany, wygladam jabym była w ciąży, nie mam juz woreczka żólciowego od kilku lat, tarczycę ma w normie, zadarza mi się biegunka o żółtym wodnistym kolorze, ogólnie uważam co jem bo ląduje w toalecie, wydaje mi się że to jelito drażliwe, ale ten żołądek wystajacy nad brzuchwm to tragedia. kiedy siedzę wyglada jak opona

Aleksander Ropielewski

Jedyne co mogę doradzićto kontakt z gastrologiem, być może w badnaiu przedmiotowym uda się znaleźć przyczynę dolegliwości i wykluczyć ewentualną przepuklinę. Najpewniej jednak jest to wariant normy i o ile nie ma zaburzeń funkcji żołądka i dolegliwości z jego strony to nie ma powodu do niepokoju.