Wystawienie brzucha w 15. tygodniu ciąży na słońce
Jestem w 15 tygodniu ciąży. Dzisiaj było bardzo ciepło , w domu chodziłam w samej bieliznie, połozylam sie na kanapie i zasnelam z golym brzuchem przy oknie w sloncu. Trwało to ok 35 min. Wiem , ze nie mozna wystawiac brzucha na slonce, ale nawet nie wiem kiedy zasnelam. Martwię sie czy moglam zaszkodzic tym dziecku. Powinnam jechac na kontrolne USG ?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Myślę, że raczej nie zaszkodziła Pani dziecku, w razie niepokojących objawów sugeruje kontakt z ginekologiem.