Ból i kłucie brzucha oraz pleców w 15. tygodniu ciąży
Dzien dobry jestem w 15 tc ciazy i mam problem od 3 dni bardzo boli i kluje mnie caly brzuch i plecy a nawet jajniki nie krwawie to moja pierwsza ciaza nie wiem co mam robic odpoczywam ale to nie zawsze pomaga czy powinnam jechac do szpitala lub kontaktowac sie z polazna ? prosze bardzo o pomoc

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Takie mogą być objawy ciąży jednak dla pewności sugeruję kontakt z położną.
Pozdrawiam.