Co znaczy nisko położone łożysko w 32. tygodniu ciąży?
Witam, Od 26 tyg ciąży trafiam do szpitala z powodu krawien. Na początku rozpoznali nisko położone łożysko ale na oastnim scanie to było w 30 tc stwierdzili ze łożysko się podniosło. Na początku krawienia trwały do 3 godz max, lecz tym razem jest inaczej bo utrzymymuje się odwczoraj i jestem w szpitalu to już 4 raz. Obecnie jestem w 32 tc. Jest to moja pierwsza ciaza, jest prowadzona w UK, lekarze mówią ze nie wiedzą skąd te krawienia a tracę cierpliwość i coraz bardziej się załamuje.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Nisko osadzone łożysko oznacza jego nieprawidłowe położenie, blisko ujścia szyjki macicy. Ciężko coś więcej powiedzieć. Proszę postarać się nie denerwować , dużo odpoczywać, na szczęście ciąża jest już dość zaawansowana.
Pozdrawiam